Witamy w Kwiaciarni Kwiaty Jelonka

Szeroki wybór kwiatów ciętych i doniczkowych, upominki na każdą okazję, naturalne kosmetyki.

Kwiaty Jelonka – Kwiaciarnia Żeromskiego i inne ulice – Zapraszamy

Witamy serdecznie na stronie internetowej naszej kwiaciarni KwiatyJelonka.pl świadczącej usługi na terenie miasta Kielce obejmując ulicę Żeromskiego.

Nasze kompozycje kwiatowe przygotowywane są z największą starannością. Dbając o najdrobniejsze szczegóły troszczymy się aby przygotowane kompozycje kwiatowe były zawsze perfekcyjne.

Oferujemy wiązanki i wieńce zawsze wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów ciętych takich jak: róże, goździki, gerbery, lilie, anturium, kalia, orchidea, chryzantema. Pragniemy, aby oferowane przez nas kwiaty jak najdłużej zachowały świeżość i piękny wygląd, tym samym budziły zachwyt wśród osób obdarowanych.

Wieńce pogrzebowe to duże konstrukcje florystyczne, na które składają się różne elementy, w skład których wchodzą kwiaty. Liczba kwiatów w wieńcu zależy od wielkości i gatunku oraz od wielkości samego wieńca. Aby wieniec wyglądał ładnie, niezbędna jest odpowiednia ilość kwiatów. Wieniec zbudowany jest na jodłowym podkładzie z drewnianym stelażem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostarczamy wieńce pogrzebowe pod wskazany adres lub bezpośrednio do kościoła lub kaplicy.

Wiązanki pogrzebowe i inne wiązanki stanowiące część naszej oferty, stale poszerzane o coraz nowsze ciekawe produkty, dzięki czemu mają Państwu możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego produktu.

Nasze produkty zawsze przygotowywane są zaraz przed sprzedażą, co gwarantuje jak najdłuższe zachowanie świeżości kwiatów na pogrzeb. W przypadku gdy nie jesteście Państwo pewni, którą aranżację kwiatową wybrać, zawsze służymy pomocą przy wyborze pięknej i eleganckiej kompozycji kwiatowej. Naszych klientów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Kwiaty Jelonka to kwiaciarnia, która oferuje również różnorakie bukiety kondolencyjne, które zawsze są najlepszym wyrazem współczucia dla bliskich zmarłego oraz symbolem więzi w tragicznych chwilach.

Ślub

Organizując ślub, wesele warto jeszcze bardziej podkreślić ten odświętny charakter uroczystości, który można uzyskać dzięki pięknej oprawie kwiatowej. Odpowiednio dobrane rośliny, ich forma, kolor oraz charakter – sprawiają, że uroczystość ma jeszcze bardziej podniosły charakter. Zawsze doradzimy i pomożemy w doborze oprawy kwiatowej adekwatnej do charakteru Państwa uroczystości.

Upominki

Wraz z szeroka gamą upominków takich jak naturalne mydła, olejki, sole do kąpieli, ręcznie zdobione produkty drewniane posiadamy również szeroki asortyment wyjątkowych i niepowtarzalnych świec.

W ofercie posiadamy świece dekoracyjne w modnych kolorach i we wzorach zgodnych ze światowymi trendami. Dzięki doskonałej jakości lakierów oferowane świece charakteryzują się efektywną kolorystyką, a ręczne zdobienia nadają im niepowtarzalny wygląd. Każda świeca jest stanowi piękny element dekoracyjne każdego mieszkania. Można pokusić się o stwierdzenie, że są małym dziełem sztuki.

Mieszkając na ulicy Żeromskiego można łatwo dostać się do naszej kwiaciarni w Kielcach na Osiedlu Na Stoku 51E.

Jeżeli chcesz kupić piękne kwiaty i szukasz np. kwiaciarnia Żeromskiego, zadzwoń do nas. Zawsze chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców ulicy Żeromskiego w Kielcach i nie tylko.

Strona: Kwiaciarnia Żeromskiego

Pin It on Pinterest

Share This